Animal Planet

Jeśli jeszcze nie jeździcie konno to z nami macie świetną okazję na pierwszą próbę jazdy na lonży.

Jeśli jeździcie, to przygotujemy Wam wyjazd w świetne tereny. Jeśli nie zdecydujecie się wsiąść na grzbiet rumaka, to każdy ucieszy się z przejażdżki bryczką czy wozem konnym, tak czy siak, kontakt z tymi pięknymi stworzeniami daje mnóstwo radości.

A w zimie zapraszamy do jazdy psimi zaprzęgami. Możecie pognać po puszystej bieli z zawodowym masherem lub też sami powozić!!! Psy zadziwią Was posłuszeństwem, siłą i urodą.

Od wielu lat współpracujemy z najlepszym sokolnikiem w Polsce. Zabierzemy Was do niego na ranczo ptaków, gdzie poznacie ponad 40 gatunków drapieżników lub zaprosimy w każde miejsce, gdzie zechcecie, aby przyjechał z kilkoma swoimi gwiazdorami i zrobił dla Was fascynujący pokaz. To będzie najciekawsza lekcja przyrody w Waszym życiu. Zobaczycie orła czy jastrzębia z tak bliska, że na zawsze zapamiętacie ich drapieżny wzrok. Zrobicie sobie zdjęcie z fantastycznie oswojonym harrisem lub rozkosznie puszystą sową.

Jeśli macie w domu niesfornego pupila to na pokazie „zaklinacza psów” zobaczycie, że KAŻDY pies jest grzeczny, a szkolenia wymaga jedynie jego właściciel. Kilka prostych porad pomoże Wam zrozumieć, co powinniście zrobić, aby zostać przywódcą Waszego psa i nie być już nigdy ciągniętym na smyczy, obskakiwanym i terroryzowanym przez Waszego „słodziaka”.

ORGANIZUJEMY TRENINGI PERSONALNE Z UDZIAŁEM PSÓW I KONI. TO NAJNOWSZE PROPOZYCJE COACHINGOWE, KTÓRE POZWOLĄ ZROZUMIEĆ IDEĘ ZDROWEGO PRZYWÓDZTWA I ROZWINĄĆ OSOBOWOŚĆ LIDERA W FIRMIE.