Wieczór

Zadbamy, aby wasz wieczór był wisienką na torcie Waszego spotkania.

Dobrze poprowadzona zabawa wieczorna wieńczy dzień pełen atrakcji, a źle przygotowana może zniweczyć najbardziej emocjonujące przeżycia dnia, zepsuć wrażenie po udanej konferencji czy rewelacyjnym szkoleniu.

Począwszy od naszych znakomitych DJów, którzy wyczuwają bezbłędnie publiczność i jej nastroje, poprzez najbardziej popularne zabawy jak karaoke i animacje wodzireja aż po rozbudowane wieczory tematyczne w dowolnym stylu; country, pirackim, kubańskim, disco polo, greckim czy science fiction – wszystko przygotowujemy z polotem, a zarazem dbałością o szczegóły.

Wieczór może też być okazją do obejrzenia dobrego występu kabaretowego, sztuki teatralnej czy pokazu mistrzów w różnych dziedzinach. Niezwykłym powodzeniem cieszy się w naszej firmie pokaz Mistrza Hipnozy, gdzie śmiech przeplata się z największym zadziwieniem i fascynacja możliwościami naszego, własnego umysłu i ciała.

Nieodmiennie sprawdza się wieczorna zabawa w kasyno czy pokazy barmańskie, skręcania cygar, degustacji alkoholi i muzyczne zabawy tańcem, instrumentami, a także zabawy przy ognisku z pokazami tańca ognia, chodzenia po żarze dla wszystkich uczestników, którzy powstrzymają się od spożycia alkoholu.

Pomysłów na ekscytujący wieczór jest sporo – wystarczy zadać nam pytanie o to co w danym miejscu i dla danej grupy proponujemy.