Woda

Nie trzeba jechać na Mazury, żeby zrobić interesujący spływ kajakowy.

Możemy go przygotować nawet 30 km od Katowic. Na wschodzie, na zachodzie i oczywiście na naszych pojezierzach, ale także np. na Litwie, w Hiszpanii czy na Słowenii. Każdy może wypożyczyć kajaki bez trudu, ale nasze spływy są asekurowane przez ratowników oraz samochód terenowy jadący wzdłuż rzeki i dbamy o to, aby dobrze przygotować trasę, biwaki i aprowizację spływu.

Można przygotować także spływ tratwami.

Jeśli wolicie urok żagli niż wiosłowanie, to zapraszamy do postawienia z nami pierwszych, żeglarskich kroków. Nasi instruktorzy pokażą wam co to fok a co grot, nauczą wybierać szoty i robić zwroty. Nie każą Wam raczej szorować pokładu, choć kto wie... kapitan jest pierwszy po Bogu na swoim okręcie. Zapraszamy na jednodniowe zabawy i dłuższe rejsy z nocowaniem na łajbach.

Oczywiście pływamy także motorówkami i skuterami wodnymi. Nie tylko je poprowadzicie, ale i pojedziecie na nartach wodnych albo polecicie na spadochronie za motorówką. A jeśli to dla Was zbyt ekstremalne to zapewniamy, że jazda na różnych dmuchawcach za motorówką jest znakomita i śmiechom nie będzie końca.

Z NAMI ZRÓBCIE PATENT MOTOROWODNY. WYJAZD FIRMOWY MOŻNA POŁĄCZYĆ Z KURSEM I ZAKOŃCZYĆ GO EGZAMINEM NA PATENT. W CZASIE KURSU MNÓSTWO SZALEŃSTW WODNYCH A MAŁO TEORII WKUWANEJ NAD KSIĄŻKĄ.

Można z nami także zejść pod wodę. Nurkowe ABC jest dla Was dostępne i z nami je przećwiczycie w polskich, egipskich, a nawet australijskich akwenach – wszystko jest kwestią budżetu.