Wyprawy

Zabierzemy Was w różne strony świata i nie będą to wycieczki takie jak w biurach turystycznych, dla masowego odbiorcy.

Nasze wyprawy są „uszyte na miarę”, specjalnie dla Was. Wybierzcie się z nami samochodami terenowymi na Litwę, do Albanii lub Macedonii, do Gruzji lub Maroka. Zobaczycie miejsca, których nie widzi się z okien autokaru, będziecie spać pod namiotami nad krystalicznie czystymi jeziorami i jeść miejscowe przysmaki.

Zorganizujemy Wam tramping z dzikimi noclegami przez cała Norwegię aż na Nord Kapp lub bezkrwawe safari po raju zwierząt, jakim jest Namibia, rafting w Portugalii lub na Słowenii, połowy ryb w Turcji i rejs wśród chorwackich, bajkowych wysepek.

Polska też może być egzotyczna!! Zapraszamy na kilkudniowe wyprawy samochodami terenowymi, rowerami, kajakami lub tratwami. Zobaczcie, jak u nas jest pięknie, dziko i jak smaczne są regionalne potrawy, gdy się wie gdzie stanąć „na popas”.

Zwiedźcie z nami miasta w sposób, jaki przewodnik z biura turystycznego Wam nie ich nie pokaże. Zanurzcie się w pikanterii Amsterdamu, przepychu Moskwy czy Petersburga, finezji Barcelony, spróbujcie whisky w fabryce Jamesona w Middleton w Irlandii i prawdziwie dobrej baraniny z tureckiego kociołka.